Varázsbőrönd

Csodatúra csodaútra

Válasszon Ön is karácsonyra mesekönyvet a gyerekeknek!

Az Alma Nemzetközi Egyesület - aki a magánintézményeket fogja össze - saját kiadású könyve elbűvölően kedves és tanulságos történeteket tartalmaz. Segítségével bepillanthatunk egy olyan család életébe, ahol fontos a szülők tisztelete, a barátok megbecsülése és mindaz, ami széppé és tanulságossá teszi az életet. Az óvodások életkorához illő erkölcsi gondolatok varázsolják hitelessé ezt a művet, amit őszinte szívvel ajánlunk óvodáknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt. A mesekönyvhöz jár az Apacuka zenekar közreműködésével készült CD, melyen az Illemdal hallható.

Szeretettel kínáljuk az Önök számára is a
Varázsbőrönd - Csodatúra csodaútra című mesekönyvet.
2022. december 10-ig ingyenes kiszállítással rendelhető Pest megyében.
20 db feletti rendelés esetén pedig 10 % kedvezményt biztosítunk.
A könyv ára: 2990 Ft

Megrendelhető itt>>

Amennyiben kérdése van, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Tisztelettel és üdvözlettel:

Németh Rita
Alma Nemzetközi Egyesület - operatív vezető
www.almaegyesulet.hu
almaegyesuletinfo@gmail.com
70/422-2414

4-8 éves gyermekek részére ajánljuk a Varázsbőrönd Csodatúra csodaútra című mesekönyvet,

amely elbűvölően kedves és tanulságos történeteket tartalmaz. Segítségével bepillanthatunk egy olyan család életébe, ahol fontos a szülők tisztelete, a barátok megbecsülése és mindaz, ami széppé és tanulságossá teszi az életet. Az óvodások életkorához illő erkölcsi gondolatok varázsolják hitelessé ezt a művet, amit őszinte szívvel ajánlunk óvodáknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt. A mesekönyvhöz jár az Apacuka zenekar közreműködésével készült CD, melyen az Illemdal hallható.
Ár: 2.990,-