2023/2024 ARANY ALMA CSOMAG TARTALMA

Dr. Pálfi Sándor - pedagógiai tanácsadó

Némethi Sándorné - gazdasági szakértő

Dr. Bölcskei Zsolt - jogi képviselő

Új szakértőink, akik csapatunkhoz csatlakoztak:

Baranyai Anikó - pedagógia/minőségbiztosítási szakértő

Dr. Duró Zsuzsa - tehetségfejlesztő szakértő

Kiss-Agócs Nikolett - gazdasági szakértő

Mit tartalmaz a tagság?

Edukációs szakmai előadás

Évente egyszeri alkalommal ingyenes intézményi edukációs szakmai előadás Kardos Éva alapító, oktatási szakértő vezetésével intézményvezetőknekpedagógusoknak, szülőknek igény szerint.

Szakmai hírlevél:

Pedagógiai, jogi és gazdasági szakmai támogatás: havonta hírlevél megküldése gyakorlatorientált értelmezéssel

Szakértői tanácsadás

Szakmai teamünk segítségével évente egyszer, szakmai támogatást nyújtunk tanügyigazgatási, jogi, gazdasági témában megkeresve a legoptimálisabb fejlődési lehetőségeket. Az Alma Nemzetközi Egyesület előzetes felmérés /kérdőív/ alapján az adott vizsgálati területre-személyre szabott tanácsot ad az óvoda számára az esetleges hiányosságok pótlására.

Vezetői-szakértői (online) megbeszélés

Évente 3 alkalommal közös vezetői egyesületi (online) megbeszélés a (jogi, gazdasági, tanügyigazgatási) szakértőkkel

Érdekképviselet

Országos szintű összefogás: a magán és alapítványi intézmények, szervezetek közös érdekeit szolgáló szakmai képviseletet.

Közgyűlés

Évente legalább 1 közgyűlés

Szakmai, kapcsolatépítő találkozó 3 havonta mindig más óvodánál

3 havonta személyes szakmai, kapcsolatépítő találkozó tagjainak intézményében tartott (oktatás-nevelési)  szakmai egyeztetésekkel, előadásokkal, segítve a szakmai ismeretséget, a közös, szakmai érdekek elmélyítését. Ezzel lehetőséget biztosítunk tagjaink számára szakmai, módszertani munkájuk népszerűsítésére, fejlesztésére, érdekképviseletük biztosítására.

/A rendszeres találkozókon tagjaink részvételére feltétlenül számítunk az eredményes szakmai munka érdekében, de helyettes vagy megbízott is küldhető./

Szakmai, módszertani képzés

Szakmai, módszertani támogatás: évente 1 alkalommal nyílt szakmai képzés, vagy rendezvényt (2 fő részére)

Megjelenés

Intézmények népszerűsítése: ALMA Egyesület honlapján történő megjelenés/népszerűsítés a tagok listájában

Szakmai team háttérmunkája

A szakmai team (pedagógiai, jogi, gazdasági) háttérmunkáját: rendszeres üléseket (kéthetente) a felmerült kérdések tekintetében.  /Ezen alkalmakon csak a szakértők vesznek részt, de tagjaink munkája támogatására szolgál/

Ingyenes Varázsbőrönd mesekönyv ( új tagjaink részére.)

A Varázsbőrönd kiadvány (saját hatáskörben történő) értékesítése esetén 20% kedvezmény biztosítását

* A Varázsbőrönd kiadmány az Egyesület saját gondozásában, az Egyesület oktatási módszereinek alapulvételével készült oktatási segédanyag. A könyv felhasználása, tovább értékesítése az Egyesület részéről a működéshez kapcsolódó rendes gazdálkodás feltételein belül kerül megvalósításra. Az egyesület nem folytat a kiadmánnyal kapcsolatosan vállalkozási tevékenységet.

** A szerződés keretén belül egyedi ügyekben lehetőség van a szakértők megkeresésére. A megkeresés során a szakértők egyedi díjazással vállalják az eléjük tárt problémák kapcsán történő szaktanácsadást / közreműködést. Az egyedi díjakról kérjük érdeklődjön az munkatársainknál.

*** A szolgáltató az Arany Alma Csomag programváltoztatási jogát fenntartja

JELENTKEZEM TAGNAK! Kattintson ide

Ha szeretnél csatlakozni szuper csapatunkhoz, kattints ide, töltsd ki a jelentkezési lapot, és mi felkeresünk.